Kategórie
 
 
 
 
KLIMOSZ COMBI / MULTICOMBI – verzia EKO

KLIMOSZ MULTICOMBI EKO 5W 32 kW

Kód produktu:KO/PA/KMC22E5WL
Technické parametre
Typ kotla:Na ekohrášok aj pelety
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 pracovných dní
Zásobník: 190 litrov – na ľavej strane: 2.272,86 €
:

KLIMOSZ MULTICOMBI EKO 5W 32 kW

LIATINOVÝ VÝMENNÍK !
Liatinový žľabový horák (Klimosz MULTICOMBI) sa vyznačuje spoľahlivou a robustnou konštrukciou, jeho výhodou oproti retortovému horáku je chýbajúce koleno (ohyb) a tým aj menší odpor pri dodávke paliva, čo robí tento typ horáka vhodný pre spaľovanie paliva horšej kvality, napr. Uhlia s jemnou prímesou, nízkovalitné pelety a biomasa. Jedinečný dizajn horáka a spaľovací proces spôsobuje, že kotol s týmto horákom nevyžaduje veľký komínový ťah.Možnosť zmeny strany horáka - kotol umožňuje zmenu strany zásobníka a zároveň zmenu horáka napr. Na peletový - vďaka čomu je možné v budúcnosti zmeniť druh základného paliva napr. z uhlia na pelety bez nutnosti zakúpenia nového kotla.Až dva týždne na raz zásypu paliva! V prípade voliteľného zásobníka 320L - (štandard zásobník 190l). Spoľahlivosť a bezpečnosť kotla zabezpečuje niekoľko nezávislých tepelných senzorov: Snímač teploty kotla, snímač teploty kotla (Ak je zvýšená teplota zistená v prívodnej rúrke podávača, vysúva sa núdzovo palivo a vypne ventilátor), kotol má tiež zabezpečenie pracujúci bez zdroja energie prúdu tzv. "Strážca ", ktorý zabraňuje vstupu teplu do zásobníka.

Moderný a intuitívny ovládač ako štandard! Kotol je štandardne ponúkaný s regulátorom EcoControl KLIMOSZ - ktorý podporuje Čerpadlo ÚK , TUV a izbový termostat..

Základné palivo pre automatickú prevádzku : Ekohrášok (uhlie 5-25 mm) , Pelety , 

Náhradné palivo pre ručnú prevádzku : Uhlie a drevo

  

Až dva týždne na raz zásypu paliva! V prípade voliteľného zásobníka 320L - (štandard zásobník 190l).

Spoľahlivosť a bezpečnosť kotla zabezpečuje niekoľko nezávislých tepelných senzorov: Snímač teploty kotla, snímač teploty kotla (Ak je zvýšená teplota zistené v prívodnej rúrke podávače, vysúva sa núdzovo palivo a vypne ventilátor), kotol má tiež zabezpečenie pracujúci bez zdroja energie prúdu tzv. "Strážca ", ktorý zabraňuje vstupu teplu do zásobníka.

Moderný a intuitívny ovládač ako štandard! Kotol je štandardne ponúkaný s regulátorom EcoControl KLIMOSZ - ktorý podporuje Čerpadlo CO, TUV a izbový termostat.

Verzia kotla COMBI 4W 25 kW COMBI 5W 30 kW
Výkon - palivo ekohrášok 20 kW 32 kW
Výkon - palivo pelety  16 kW 20 kW
Účinnosť 83 % 83,5-85 %
Rozsah regulácie výkonu 5 - 20 kW 8 - 32 kW
Objem vody v kotly  40 l  50 l 
Teplota spalin C° 100 - 250 C° 120 - 260 C°
Priemer dymovodu 156 mm 156 mm
Maximálny pracovný tlak vody  4 bar 4 bar
Pripojenie kotla k ÚK výstup / spiatočka 6/4" vnútorný závit / 2" vonkajší závit
Hmotnosť 475 kg 495 kg
Energetická tireda  D D
Regulácia  EcoControl KLIMOSZ

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia