Kategórie
 
 
 
 
KLIMOSZ COMBI / MULTICOMBI – verzia EKO

KLIMOSZ MULTICOMBI S 32 kW verzia EKO

Kód produktu:KO/PA/1932117200
Technické parametre
Typ kotla:Na ekohrášok aj pelety
Dodacia lehota
Dodacia lehota: do 14 pracovných dní
Zásobník: 190 litrov – na ľavej strane: 2.600,00 €
:

KLIMOSZ MULTICOMBI S 32 verzia EKO

Klimosz MULTICOMBI S je výrobok vyrobený z najkvalitnejších materiálov, ktorých výrobný proces spĺňa najvyššie európske normy kvality. Certifikát o sile a spoľahlivosti zariadení je plnou 10-ročnou zárukou, ktorú spoločnosť Klimosz poskytuje integrite železného výmenníka. 

Klimosz MULTICOMBI S má vysoko účinný trojstupňový výmenník vyrobený z vysoko kvalitnej talianskej liatiny s hrúbkou steny až 12 mm. Tento typ výmenníka má veľmi veľký priestor pre spätné získavanie tepla z dymových plynov, ktorý priamo prenáša vysokú účinnosť kotla na ~> 90%. Vďaka tomu je kotol charakterizovaný veľmi nízkou spotrebou paliva a generuje viac tepla z jednej tony paliva.

Klimosz MULTICOMBI S má univerzálny a dobre premyslený dizajn - dovoľuje vám meniť stranu podnosu, takže ho môžete umiestniť a prispôsobiť akémukoľvek typu kotolne.

Klimosz MULTICOMBI S je spoľahlivosť a bezpečnosť. Kotol má niekoľko nezávislých tepelných ochrán: snímač teploty kotla, snímač teploty trubice napájača (v prípade zistenia tepla v prívodnom potrubí, palivo vytlačí núdzovú situáciu a vypne ventilátor). Kotol má tiež bezpečnostné zariadenie, ktoré funguje bez potreby elektrického prúdu v podobe "hasičov", ktoré zaplavuje nádrž v prípade núdze.

LIATINOVÝ VÝMENNÍK !
Liatinový žľabový horák (Klimosz MULTICOMBI) sa vyznačuje spoľahlivou a robustnú konštrukciu, jeho výhodou oproti retortovému horáka je chýbajúce koleno (ohyb) a tým aj menší odpor pri dodávke paliva, čo robí tento typ horáka vhodný pre spaľovanie paliva horšej kvality, napr. Uhlia s jemnú prímesí, nízkovalitné pelety a biomasa. Jedinečný dizajn horáka a spaľovací proces spôsobuje, že kotol s týmto horákom nevyžaduje veľký komínový ťah.Možnosť zmeny strany horáka - kotol umožňuje zmenu strany zásobníka a zároveň zmenu horáka napr. Na peletový - vďaka čomu je možné v budúcnosti zmeniť druh základného paliva napr. Z uhlia na pelety bez nutnosti zakúpenia nového kotla.Až dva týždne na raz zásypu paliva! V prípade voliteľného zásobníka 320L - (štandard zásobník 190l).Spoľahlivosť a bezpečnosť kotla zabezpečuje niekoľko nezávislých tepelných senzorov: Snímač teploty kotla, snímač teploty kotla (Ak je zvýšená teplota zistené v prívodnej rúrke podávače, vysúva sa núdzovo palivo a vypne ventilátor), kotol má tiež zabezpečenie pracujúci bez zdroja energie prúdu tzv. "Strážca ", ktorý zabraňuje vstupu teplu do zásobníka.

Moderné a intuitívny ovládač ako štandard! Kotol je štandardne ponúkaný s regulátorom EcoControl KLIMOSZ - ktorý podporuje Čerpadlo ÚK , TUV a izbový termostat..

Základné palivo pre automatickú prevádzku : Ekohrášok (uhlie 5-25 mm) , Pelety , 

Štandardne vybavenie:

• Zásobník 190l s uzáverom s dvoma sponami a tesnením vo veku zásobníka zabezpečuje pohodlnú obsluhu, tesnosť a chráni tesnenie pred poškodením

• Moderné a intuitívne ovládač KLIMOSZ EcoControl podporuje: 4-cestný ventil, čerpadlo., Čerpadlo T.U.V. a izbový termostat 

  

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia